چگونه اندازه نوشته و متن های موجود در آیفون را تغییر دهیم؟

آیا اندازه نوشته و متن های موجود در آیفون شما بسیار ریز است و به سختی می توانید آن ها را بخوانید؟با وجود این که دستگاه های هوشمند آیفون دارای صفحه‌ نمایشی با رزولوشن بالا و اپلیکیشن های با طراحی مناسب هستند، اما مطالعه و استفاده زیاد از گوشی چشم را خسته می‌کند. خوشبختانه قابلیت بسیار مفیدی با نام Text Sizee در آیفون وجود دارد که توسط آن شما قادر هستید تا اندازه نوشته و متن های موجود در آیفون را به حد قابل توجه ای کوچک یا بزرگ کنید. همچنین این امکان در آیفون وجود دارد تا.نوشته های گوشی را در اصطلاح بولد یا درشت کنید!

در ترفند امروز قصد داریم چگونگی تغییر اندازه نوشته و متن های موجود در آیفون را به صورت تصویری و به صورت ساده و روان خدمت شما آموزش دهیم.

 

آیفون 7

 

آموزش تغییر اندازه نوشته و متن های آیفون

مرحله اول: اپلیکیشن Settings یا همون تنظیمات را اجرا کنید.

 

تغییر اندازه نوشته

 

مرحله دوم: بر روی بخش Display & Brightness ضربه بزنید.

 

اندازه نوشته آیفون

 

مرحله سوم: گزینه Text Size را لمس کنید.

 

تغییر اندازه نوشته آیفون 7

 

مرحله چهارم: اکنون اگر به وسط صفحه دقت کنید یک نوار اسلایدر وجود دارد که با کشیدن آن به سمت راست و چپ می توانید اندازه نوشته های آیفون خود را کوچک و بزرگ کنید.

با کشیدن اسلایدر به سمت راست اندازه ی نوشته های شما بزرگ می شود. همچنین اگر نوار را به سمت چپ بکشید اندازه متن ها و نوشته ها کوچک خواهد شد.

کم و زیاد کردن سایز نوشته های آیفون

 

اما برای بولد و درشت کردن متن ها کافیست دوباره به بخش بخش Display & Brightness مراجعه کرده و سپس گزینه Bold Text را فعال کنید.

 

سایز نوشته های آیفون

 

اکنون برای اعمال شدن تنظیمات بر روی گزینه Continue ضربه بزنید تا گوشی شما یکبار راه اندازی مجدد (Restart) شود.

 

اعمال تنظیمات آیفون

 

امیدواریم آموزش تغییر اندازه متن و نوشته های موجود در آیفون برای شما کاربران iOS سایت ترفندها مفید واقع شده باشد! در صورت وجود هرگونه پرسش و دیدگاه، آن را در بخش نظرات انتهای مطلب برای ما ارسال نمایید.

mmd_lotfi
12 ژوئن 2017
10 بازدید