امروز با یک ترفند بسیار جالب برای پیام رسان واتس اپ با شما همراه هستیم. با استفاده از این ترفند شما قادر خواهید بود به محض آنلاین شدن یک فرد خاص در واتس اپ، یک نوتیفیکیشن در دستگاه اندرویدی خود دریافت کرده و از آنلاین بودن وی مطلع شوید. بنابراین این ترفند کاربردهای زیادی خواهد داشت از جمله وقتیکه پیامی را برای شخصی ارسال می کنید اما تا مدت ها خوانده نمی شود. آن موقع است که دوست دارید بدانید آیا واقعاً پیام تان خوانده نشده یا اینکه نادیده گرفته شده است؟ اپلیکیشنی که در ادامه آن را معرفی خواهیم کرد و نحوه ی کار با آن را شرح خواهیم داد یکی از بهترین برنامه های جانبی برای واتس اپ است که قابلیت های منحصر به فرد آن باعث شده از بسیاری اپلیکیشن های دیگر برتری گیرد. به هیچ وجه ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

اپلیکیشنی که از آن صبحت کردیم WhatsMonitor for Whatsapp نام دارد و می توانید آن را به صورت رایگان از گوگل پلی یا سایر مارکت های معتبر دریافت نمایید.

بعد از دانلود و نصب برنامه ی مذکور، آن را اجرا کنید. در ابتدا نیاز است با استفاده از ایمیل خود یک حساب کاربری ایجاد نمایید. توجه داشته باشید که در بخش Your time zone زمان را بر روی شهر تهران تنظیم کنید.

وقتیکه کار ثبت نام تکمیل شد نوبت می رسد به اضافه کردن شماره ای که قصد ردگیری آن در واتس اپ را دارید. بدین منظور در صفحه ی اصلی برنامه بر روی دکمه ی Add new phone number ضربه بزنید. در هنگام اضافه کردن شماره موبایل توجه داشته باشید که پیش شماره را درست انتخاب کرده باشید یعنی کشور ایران (+۹۸) را انتخاب نمایید. سپس شماره موبایل مربوطه را بدون ۰ نخست، وارد کرده و بر روی دکمه ی Save ضربه بزنید.

وقتیکه یک مخاطب جدید اضافه کردید برنامه به شما می گوید که نیاز است ۱۰ دقیقه صبر کنید تا ردگیری نصب و آغاز گردد.

بعد از اتمام نصب ردگیر و آغاز به کار آن، وقتیکه مخاطب اضافه شده در واتس اپ آنلاین شود یک نوتیفیکیشن در اندروید دریافت می کنید که شما را مطلع می کند. به همین سادگی!

توجه داشته باشید که در نسخه آزمایشی برنامه، اضافه کردن مخاطب در هر لحظه رایگان بوده و می توانید تا ۳ روز به استفاده از آن بپردازید. اما بعد از این مدت جهت اضافه کردن چندین مخاطب نیاز است تا هزینه ی اشتراک برنامه را پرداخت نمایید. با این حال حداقل کارتان راه می افتد.

امیدوارم که از این ترفند لذت برده باشید و منتظر ترفند بعدی ما که باز هم با استفاده از همین اپلیکیشن اجرایی می شود بمانید.

 
چگونه از آنلاین شدن شخصی در واتس اپ مطلع شویم؟ (اندروید)

پیمایش نوشته


INSTAFOROSH.ir